KDO JSME

23. 04. 2016 | † 24. 04. 2016 | kód autora: HN2

 !DOCELA DŮLEŽITÝ ČLÁNEK!

Pokud naše články chcete číst pravidelně, měli by jste o nás něco vědět, alespoň ty základní informace. Za prvé, jsme dvě. Za druhé, jsme magoři. Za třetí, baví nás hudba, móda, hry, horrory a kosmetika.

KIKI

Kiki je 14, žije v Praze a její nejlepší kamarádka je Kačka (tohle píše Kačka :D). Kiki je malá, má tmavé, dlouhé a hnědé vlasy a zelené oči. Miluje horrory, a vždycky nutí Kačku na ně koukat, když u sebe spí. Má psa, kterého by jí Kačka nejradši ukradla. Kiki ráda poslouchá hudbu, lakuje si nehty a pomluvá učitele. Učí se hrát na kytaru. Kiki zbožňuje psy. 

KAČKA 

Kačce je 13, taky žije v Praze a její nejlepší kamarádka je Kiki (jak jinak :D). Kačka je o půl metru vyšší než Kiki, má blond vlasy a modro-šedé oči. Nesnáší horrory, nejradši kouká na Disney filmy. Kačka ráda zpívá, píše články a poslouchá hudbu. Miluje zvířata, ale kdyby si měla vybrat, vybrala by si psy. 

 

To jsou taková menší fakta o nás, snad to zatím stačí. Není toho moc co říct, když jste tady sama :D Snad se vám tenhle článek líbil, KK


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.